FB
Zabiegi na twarz
Zabiegi na twarz

 

Specjalnie dla najbardziej wymagających klientów stworzona została szeroka gama zabiegów odmładzających, nawilżających oraz rozwiązujących problemy skóry takie jak rozszerzone naczynka, nadmierne przetłuszczanie się cery czy pojawiające się niedoskonałości.
Rezultaty widoczne są bezpośrednio po zabiegu a dla wzmocnienia i przedłużenia efektów zalecamy serię zabiegów. 

 

 

Na zabiegi zapraszamy od poniedziałku do niedzieli w godz. od 9:00 do 17:00.

 

Panie, które są w ciąży a chcą skorzystać z masaży i zabiegów, prosimy o dostarczenie zaświadczeń od lekarza prowadzącego o braku przeciwskazań!

Ze względu na duże zainteresowanie zabiegami i masażami, prosimy o wcześniejsząrezerwację telefoniczną pod nr tel. 604 250 655 

 

Dermacos - ok 60min - 160zł

Zabieg kojąco - łagodzący do cery naczynkowej i wrażliwej - wyjątkowo delikatny zabieg do cery naczynkowej, wrażliwej, zaczerwienionej i podrażnionej. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom aktywnym przynosi skórze natychmiastową ulgę, koi, przywraca harmonię i poczucie komfortu.


 

Neuro Lift+ - ok 60min - 175zł

Zabieg dermo - liftingujący - specjalistyczny, kompleksowy zabieg dermo - liftingujący, zainspirowany efektami prestiżowych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. głównym jego zadaniem jest wygładzenie skóry i poprawa jędrności a także regeneracja i podtrzymywanie efektów po zabiegach dermo kosmetycznych. Opracowany z myślą o kobietach, które pragną efektywnej i szybkiej poprawy stanu skóry.


 

Amber Lavi - ok 60min - 189zł

Zabieg regenerującą - odmładzający - przeznaczony dla skóry dojrzałej, spowalniający procesy starzenia się skóry oraz korygujący oznaki upływającego czasu. Dostarcza skórze optymalnej dawki składników odżywczych, regeneruje mechanizmy komórkowe, przyspiesza odnowę i odbudowuje struktury skóry pozwalając jej zachować zdowy i młody wygląd.


 

Revolu C White - ok 60min 195zł

 

Zabieg rozjaśniający przebarwienia i wyrównujący koloryt cery - jego działanie koncentruje sie na regulowaniu pracy melanocytów oraz kontrolowaniu zaburzeń związanych z nieprawidłową dystrybucją barwnika w skórze. Starannie opracowana procedura zabiegowa ma na celu optymalne wykorzystanie nowoczesnych składników aktywnych.

cookies close
Polityka prywatności Dowiedz się więcej o plikach cookies. Nie pokazuj tego okna więcej!