FB
Masaże
Masaże

 

Masaż to – zabieg w którego trakcie tkanki ulegają sprężystemu odkształceniu. Aby przyniósł rezultaty, musi być przeprowadzony w odpowiednim tempie i z właściwą siłą. W zależności od rodzaju może mieć działanie relaksacyjne, przeciwobrzękowe, profilaktyczne lub pobudzające.

Istnieje kilkadziesiąt rodzajów masaży, zarówno ogólnych – masaż klasyczny – jak i wyspecjalizowanych. Każdy z nich cechuje się innym przebiegiem, techniką oraz środkami stosowanymi jego trakcie.

 

Na zabiegi zapraszamy od poniedziałku do niedzieli w godz. od 9:00 do 17:00.

 

Panie, które są w ciąży a chcą skorzystać z masaży i zabiegów, prosimy o dostarczenie zaświadczeń od lekarza prowadzącego o braku przeciwskazań!

Ze względu na duże zainteresowanie zabiegami i masażami, prosimy o wcześniejsząrezerwację telefoniczną pod nr tel. 604 250 655 

 

 

Masaż klasyczny całościowy - ok. 50min - 150zł

Masaż klasyczny częściowy - ok 20min - 80zł

 

Masaż klasyczny – jest to wykorzystywanie techniki dotyku w celu wywołania u osoby masowanej dobrego samopoczucia i odprężenia; istnieje kilkanaście technik tego masażu, a we wszystkich przeprowadzane są kolejno: głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, uciskanie, oklepywanie, wałkowanie.


 

Masaż gorącymi kamieniami - ok 50min - 150zł

Masaz częściowy gorącymi kamieniami - ok 20min - 80zł

Masaż gorącymi kamieniami na czekoladzie - ok 50min - 170zł

 

Masaż gorącymi kamieniami działa fizjoterapeutycznie. Przywraca sprawność uszkodzonym narządom, a jednocześnie sprzyja wypoczynkowi i regeneracji. Tym samym zwiększa zdolność wysiłkową organizmu.

Jego działanie sprowadza się do łagodzenia wszelkiego rodzaju bólów mięśniowych i bólów związanych z napięciem nerwowym. Świetnie wspiera układ krążenia, poprawiając jego funkcjonowanie.

Masaż kamieniami bazuje na teorii przepływu energii przez organizm. Uważa się, że są w nim zlokalizowane ośrodki energii zwane czakrami – każdy znajduje się w bezpośrednim otoczeniu jednego z gruczołów wydzielania wewnętrznego. Kamienie układa się zgodnie z mapami rozmieszczenia punktów energetycznych i przesuwa wzdłuż meridianów, czyli kanałów łączących punkty. W ten sposób usprawniany jest przepływ energii.


 

Masaż klasyczny na bazie gorącej czekolady - ok 50min - 160zł

 

Masaż gorącą czekoladą to abieg, który pozwala nie tylko uzyskać pozytywne efekty odbijające się korzystnie na ciele, ale również przynosi psychiczne ukojenie. To dlatego masaż czekoladowy cieszy się wzrastającą popularnością wśród często mocno zapracowanych ludzi. Czekolada wykorzystywana w zabiegach działa silnie odprężająco i regenerująco. Odpowiada za poprawę krążenia krwi, redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz zmniejszenie widoczności cellulitu. A to wszystko dzięki zawartym w czekoladzie cennym składnikom, wśród których należy wymienić między innymi: dobroczynne lipidy, witaminy z grupy B, witaminę A i E (należące do silnych antyoksydantów) czy magnez.  Czekolada stanowi także źródło polifenoli – silnych przeciwutleniaczy, które usuwają wolne rodniki, przeciwdziałając między innymi przedwczesnemu starzeniu się organizmu.

 


 

Masaż wyszczuplający - ok 50min - 160zł

 

Masaż znajduje szerokie zastosowanie w pielęgnacji i kosmetologii. Różnorodność form tego zabiegu daje duże możliwości prowadzenia zabiegów upiększających, w tym wspomagających odchudzanie. 

Masaż powinniśmy traktować jako działanie wspomagające podstawowe zabiegi odchudzające. Działanie masażu w tym zakresie polega przede wszystkim na poprawie metabolizmu w obszarze masowanych tkanek oraz polepszeniu ukrwienia, a także na usprawnieniu krążenia limfy i rozbijaniu podskórnej tkanki tłuszczowej.

Efektem tych działań jest redukcja obrzęków, które towarzyszą cellulitowi, uelastycznienie skóry oraz eliminacja toksyn z tkanek. Kondycja skóry i tkanki podskórnej, a także mięśni, jest wspomagana i ulega znacznej poprawie. Już po kilku zabiegach można wyraźnie odczuć i zauważyć korzystne zmiany. W przypadku terapii otyłości masaż może okazać się skutecznym narzędziem w regulacji pracy układu trawiennego (np. masaż powłok brzusznych, który stymuluje perystaltykę jelit) oraz normalizacji gospodarki hormonalnej i wodno-elektrolitowej.


 

Masaż bambusem królewskim - ok 50min - 150zł

Masaż Bambusem to nie tylko zabieg relaksujący i odprężający, ale również wspomagający wyszczuplanie, eliminujący cellulit i wygładzający skórę. Twoja skóra stanie się gładka i napięta. Podaruj swojemu ciału prezent na jaki zasługuje, a odwdzięczy się pięknym wyglądem i sprawnym funkcjonowaniem.

 


 

Masaż ciepłym masłem karite - ok 50min - 150zł

Masło Karite, zwane również Shea ma właściwości nawilżające oraz natłuszczające. Dzięki niemu skóra staje się gładka i miękka. W połączeniu z technikami masażu relaksacyjnego zabieg przyniesie także korzyści w postaci głębokiego odprężenia. 


 

Masaż relaksacyjny - ok 50min - 140zł

Masaż relaksacyjny jest niezwykle odprężającym zabiegiem dla zmęczonego organizmu. Masaż relaksacyjny wykonywany jest przy użyciu technik manualnych, a ich intensywność uzależniona jest od potrzeb danej osoby. W zależności od dolegliwości zwiększany jest poziom ucisku począwszy od głaskania i rozcierania, po oklepywanie, a nawet ugniatanie.

 


 

Masaż stóp zrefleksoterapią - ok 25min - 80zł

Właściwie wykonany masaż stóp z elementami refleksoterapii przynosi zbawienne odprężenie całemu organizmowi, przywracając witalne siły zablokowane przez stres codziennego życia. Poprzez pobudzenie tysięcy zakończeń nerwowych na stopie, masaż ten usprawnia funkcjonowanie nie tylko układu nerwowego, także krwionośnego, pracy naszego serca i wszystkich pozostałych narządów wewnętrznych. Masaż stóp z elementami refleksoterapii jest doskonały w lato dla stóp zmęczonych upałem oraz zimą, kiedy stopy męczą się z braku  świeżego powietrza.

 


 

Masaż głowy, karku, ramion - ok 25min - 80zł

Masaż usuwa bóle chroniczne, zwykłe, jak i pourazowe. Rozluźnia spięte mięśnie pleców, karku, szyi. Likwiduje ból oraz stany zapalne. Masaż głowy korzystnie wpływa na naszą koncentrację i pomaga w wyeliminowaniu bóli migrenowych. Dodatkową zaletą masażu głowy jest to, że pobudza krążenie krwi, a tym samym wzmacnia cebulki włosowe. Obszar masażu obejmuje plecy, kark, głowę oraz twarz.

 


 

Masaż miodem - ok 40min - 170zł

Masaż miodem jest jedynym rodzajem masażu wyciągającym nagromadzone w organizmie toksyny przez skórę, zawdzięczamy to ściągającej toksyny właściwości miodu. Tak samo miód ściąga toksyny, kiedy stosujmy go w kuracji doustnie, ale miód nie jest produktem odżywczym, który można jeść zawsze bez szkody dla zdrowia. Używamy go raczej jako środek leczniczy i tylko przez określony czas. Zazwyczaj organizm sam sygnalizuje kiedy ma dosyć. Masaż miodem wyciąga toksyny z co raz głębszych warstw, powoduje oczyszczanie komórkowe, otwiera pory, dotlenia, odstresowuje i relaksuje.

cookies close
Polityka prywatności Dowiedz się więcej o plikach cookies. Nie pokazuj tego okna więcej!