FB
Zabiegi na stopy
Zabiegi na stopy

 

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę zabiegów kosmetycznych na stopy. Prezentujemy najlepsze zabiegi pielęgnacyjne i upiększające przy pomocy najwyższej jakości kosmetyków. Wszystko po to, aby poprawić kondycję jednej z najważniejszych części naszego ciała. O stopy powinno się dbać cały rok, bowiem to one noszą nas cały czas. 

 

 

Na zabiegi zapraszamy od poniedziałku do niedzieli w godz. od 9:00 do 17:00.

 

Panie, które są w ciąży a chcą skorzystać z masaży i zabiegów, prosimy o dostarczenie zaświadczeń od lekarza prowadzącego o braku przeciwskazań!

Ze względu na duże zainteresowanie zabiegami i masażami, prosimy o wcześniejsząrezerwację telefoniczną pod nr tel. 604 250 655

 

Podologic Acid - ok 60min - 140zł

Zabieg złuszczający na silne zrogowacenia stóp - specjalistyczny produkt podologiczny, którego działanie zostało oparte na bazie kwasów owocowych. Zapewnia wykonanie profesjonalnego pedicure i otrzymania doskonałych rezultatów w bardzo krótkim czasie.


 

Smooth Feet - ok 60min - 140zł

Zabieg regenerująco - wygładzający na stopy - zabieg przeznaczony do suchych stóp. Ma na celu przywrócenie stopom zdrowego i pieknego wyglądu a jednocześnie odprężenie całego organizmu.

cookies close
Polityka prywatności Dowiedz się więcej o plikach cookies. Nie pokazuj tego okna więcej!