FB
Regulamin
Regulamin

 

REGULAMIN STRONY NEW CORNER

 

Poniższe warunki i postanowienia Regulaminu mogą ulec zmianie i mają zastosowanie do wszystkich naszych ofert prezentowanych na stronie internetowej www.newcorner.pl

 

  1. Poprzez stronę internetową dostarczamy Państwu przegląd i informacje na temat naszych usług. Rezerwując pokój wchodzą Państwo w bezpośredni (prawny) stosunek umowy z obiektem.
  2. Wszystkie treści, fotografie zamieszczone na stronie www.newcorner.pl są własnością New Corner i nie podlegają bez jego wiedzy kopiowaniu, powielaniu na innych stronach internetowych.
  3. Oferty zawarte na podstronach "Aktualności" i "Pakiety pobytowe" mogą być udostępniane zgodnie z ich przeznaczeniem przez użytkowników Internetu na stronach portali społecznościowych typu Facebook, Twitter.
  4. Nasze usługi są dostępne wyłącznie do osobistego i niekomercyjnego wykożystania.
  5. Wszystkie prezentowane ceny na naszej stronie internetowej są cenami brutto i zawierają podatek VAT. Stawki za prezentowane oferty mogą ulec zmianie.
  6. W przypadku anulowania lub zmian w rezerwacji do 1 dnia przed datą przyjazdu, obiekt obciąży Gościa opłatą w wysokości 30% opłaty za cały pobyt. W przypadku anulowania lub zmian rezerwacji po tym terminie lub w przypadku niepojawienia się Gościa w obiekcie, obiek obciąży Gościa opłatą w wysokości 50% opłaty za cały pobyt.
  7. Polityka prywatności http://www.newcorner.pl/polityka-prywatnosci.html
  8. Rezerwacji można dokonać poprzez serwisy internetowe, gdzie znajduje się nasza oferta oraz przez formularz lub e-mailrezerwacje@newcorner.pl , bądź telefonicznie na nr tel. +48 604 250 655.
  9. Dokonując rezerwacji poprzez e-mail rezerwacje@newcorner.pl wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie informacji z naszego obiektu.

Po przybyciu do obiektu wczasowego New Corner prosimy o zapoznanie się z "Regulaminem / Informatorem".

 

 

 

 

Zapoznaj się z naszymi działaniami w związku z koronawirusem Covid-19 w NEW CORNER.

Przeczytaj jak ty możesz chronić swoje zdrowie.

 

Naszym priorytetem jest zdrowie, bezpieczeństwo i samopoczucie naszych Gości i Pracowników.

Poniżej przedstawiamy prowadzone przez New Corner działania oparte o bieżące zalecenia WHO (dokument „Getting your workplace ready for COVID-19” z 27 lutego 2020 r.) i Głównego Inspektora Sanitarnego zgodnie z informacją jego dla obiektów hotelarskich w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem.

 

 

Opis zachowania: Od razu poprowadzimy w bezpieczny sposób Gościa do pokoju izolacyjnego i kontaktujemy się ze służbami sanitarnymi. Zapewnimy Gościowi dostęp do komunikacji za pośrednictwem telefonu komórkowego, zaś pokój Gościa jest wyłączony i dezynfekowany.

 

 

 

 

Pliki Do Pobrania
cookies close
Polityka prywatności Dowiedz się więcej o plikach cookies. Nie pokazuj tego okna więcej!