FB
Zabiegi na ciało
Zabiegi na ciało

 

Dzięki specjalistycznym i ekskluzywnym zabiegom przygotowanym w oparciu o skuteczne preparaty i unikalne techniki  ciało odzyska jędrność i gładkość. Zostanie zredukowana tkanka tłuszczowa oraz oznaki cellulitu. Zabiegi pielęgnacyjne ciała to przeżycie pełne przyjemnych doznań. Zapraszamy do skorzystania z zabiegów, które zregenerują, rozjaśnią i odmłodzą skórę ciała, a także sprawią, że będzie ona nieskazitelnie gładka.

 

 

Na zabiegi zapraszamy od poniedziałku do niedzieli w godz. od 9:00 do 17:00.

 

Panie, które są w ciąży a chcą skorzystać z masaży i zabiegów, prosimy o dostarczenie zaświadczeń od lekarza prowadzącego o braku przeciwskazań!

Ze względu na duże zainteresowanie zabiegami i masażami, prosimy o wcześniejsząrezerwację telefoniczną pod nr tel. 604 250 655

 

Guarana Slim - ok 60min - 70min - 180zł

Zabieg antycellulitowo - orzeźwiający na ciało - aromatyczny zabieg o zniewalającym zapachu soczystych tropikalnych owoców. Polecamy dla osób z problemami cellulitu i nadmiernej tkanki tłuszczowej, pragnących poprawić sylwetkę oraz w celu zwiększenia jędrności i elastyczności skóry. Starannie dobrane skłądniki aktywne przyspieszają lipolizę i mikrokrążenie skóry, wspomagając usuwanie toksyn z organizmu.


 

Aromatic Honey - 60 - 70min - 180zł

Zabieg odżywczo - regeneracyjny na ciało - doskonała propozycja dla osób, których skóra wymaga intensywnej regeneracji. Aromatyczne zapachy wanilii i pomarańczy, łagodzą napięcie nerwowe i pozwalają na chwilę prawdziwego odprężenia i relaksu. Efektywność zabiegu zapewniają optymalnie dobrane składniki aktywne o udowodnionej skuteczności. Skóra staje się miękka i doskonale odżywiona, dzięki czemu odzyskuje równowagę.


 

Sakura Youth - 60 - 70min - 180zł

Zabieg wyszczuplająco - odmładzający na ciało - profesjonalny zabieg będący doskonałym uzupełnieniem kompleksowej kuracji wyszczuplającej. Optymalnie dobrane składniki aktywne zapewniają skuteczność działania i odpowiadają na wszystkie potrzeby skóry przedwcześnie starzejącej się oraz z nadmierną ilością tkanki tłuszczowej. Wieloetapowy, holistyczny zabieg nie tylko aktywuje lipolizę w skórze, ale także sprawia, że odzyskuje ona jędrność i elastyczność.

 


 

Acai Refirm - 60 - 70min - 180zł

Zabieg ujedrniająco - dotleniający na ciało - idealna propozycja przeznaczona dla osób zmagających sie z wiotkością skóry. Jest to również doskonały zabieg profilaktyczny zapobiegający powstawaniu "skórki pomarańczowej" oraz modelujący sylwetkę. Skuteczność jego działania zapewnia komplementarne połączenie innowacyjnych składników aktywnych z ekstraktem z jagód acai. Dzięki wyjątkowej, świeżej nucie zapachowej dostarcza egzotycznych doznań zmysłowych.

cookies close
Polityka prywatności Dowiedz się więcej o plikach cookies. Nie pokazuj tego okna więcej!