FB
Komunie Niechorze New Corner
Komunie Niechorze - NewCorner
Komunie Niechorze - New Corner
Komunie Niechorze New Corner
Komunie Niechorze New Corner
Sylwester Niechorze New Corner
Sylwester Niechorze New Corner
Sylwester Niechorze New Corner
Wesela Niechorze New Corner
Wesela Niechorze New Corner
Wesela Niechorze New Corner
Wesela Niechorze New Corner
Imprezy okolicznościowe Niechorze - New Corner
Ślyby nad morzem - Niechorze New Corner
Eventy
Eventy

 

Organizujemy wesela, komunie, chrzciny, stypy, jubileusze, urodziny, imieniny, rocznice, Sylwestera, Święta, randki dla dwojga, spotkania biznesowe, szkolenia, szkolenia integracyjne itp. Świetna lokalizacja w centrum Niechorza i zaledwie 150m od morza, pozwala na zorganizowanie idealnej imprezy.

 

WESELA

Dzień Waszego ślubu jest jednym z ważniejszych wydarzeń w Waszym życiu, a przyjęcie weselne jest jego ukoronowaniem. Ten dzień zapada głeboko w pamięć i serce gdzie nawet po wielu latach budzi gorące emocje. Dlatego warto, aby miał odpowiednią oprawę, atmosferę i został profesjonalnie przygotowany.

New Corner to idealne miejsce na zorganizowanie przyjęcia weselnego. Kreujemy przyjęcia weselne na najwyższym poziomie, kierujemy się oczekiwaniami Pary Młodej i podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia.

Oferujemy Państwu nowoczesne sale, które są w stanie pomieścić odpowiednio 50 i 70 osób. Do dyspozycji Gości jest bar oraz zadaszony taras. Dysponujemy również bogatą bazą noclegową w dwóch standartach CLASSIC I SUPERIOR.

Posiadamy duże doświadczenie, które ułatwi Państwu zaplanowanie uroczystości. Dzięki ogromnej kreatywności, każde zorganizowane wydarzenie jest niezwykłe i wyjątkowe. Współpracujemy z doświadczonymi i godnymi zaufania podwykonawcami.

 

DEKORACJE ŚLUBNE / DEKORACJE SALI WESELNEJ

Prowadzimy restaurację New Corner, potrafimy zadowolić najbardziej wybredne gusta smakowe Gości. Pomożemy przy wyborze menu weselnego.

 

 

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE 

Oferujemy szeroki wachlarz imprez okolicznościowych. Jesteśmy w stanie dostosować się do najbardziej wyszukanych wymagań naszych klientów. Obsługujemy konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe, a także przyjęcia rodzinne: chrzciny, komunie, urodziny itp. W ramach standardowej obsługi proponujemy Państwu przerwy kawowe w zacisznym miejscu New Corner, na tarasie. Zapewniamy pełną obsługę cateringową, dopasowaną do charakteru spotkania. Proponujemy dobór specjalnego menu, wystrój sal, dekorację stołów. Gwarantujemy wysoką jakość i profesjonalizm w obsłudze.

 

Zdajemy sobie sprawę jak wyjątkowe i niepowtarzalne są dla Państwa uroczystości, które pomagamy zorganizować. Dokładamy wszelkich starań, by eventy te nie były tylko zwykłą usługą biznesową, lecz wyjątkowym przeżyciem, których wspomnienia długo jeszcze będzie budzić mnóstwo pozytywnych emocji.

 

Zarezerwuj Event
Potrzebujesz więcej informacji, zadzwoń pod nr tel. +48 604 250 655.
cookies close
Polityka prywatności Dowiedz się więcej o plikach cookies. Nie pokazuj tego okna więcej!